Addresistanbul Dekorasyon Merkezi, Halide Edip Adıvar Bulv. Çiftecevizlerderesi Sk. No:4 K:1 34382 Şişli - İstanbul | T. +90 212 220 7600 / F. +90 212 220 7603 / info@diseno.info.tr

Markamızı kurduğumuz 2011 senesinden bu yana tasarım dünyasının önde gelen markaları ile beraber çalıştık, mağazamızda ürünlerini sunarak, birçok yaratıcı, ilham verici dekorasyon projesine ürünlerimiz ile destek verdik.

Tasarım ile iç içe yaşamanın verdiği keyfi, hayatımızın baş köşesine oturttuk. Sadece profesyonellere değil, yaşamdan ve kaliteden zevk alan gusto sahibi geniş bir kitleye dünyanın en gözde, ödüllü tasarımlarına kolayca ulaşabilecekleri bir tasarım adresi yarattık.

Üç güçlü marka ile yola çıkıp bugün yirmi markanın karma ürünleri ile yenilediğimiz mağazalarımızda alışveriş temasını yeniden yorumlayarak , yepyeni fikirlerle çeşitlendirdiğimiz ürünler ile takipçilerimize dekoratif sürprizler sunarak şaşırtmaya devam ediyoruz.

Diseno benzersiz dekoratif ve artistik obje, aydınlatma, mobilya, halı, aksesuarların yanında keyifle okunacak kitapları, stili vurgulayan gözlükleri ve daha birçok yaşam için akıllıca tasarlanmış fonksiyonel ürünleri sizler için sunarak, çağdaş bir tarza sahip olmanın getireceği dinamizm ile enerjinize enerji katmayı umuyor.